Wij vinden het belangrijk dat u tevreden bent over onze dienstverlening. Misschien bent u zo tevreden dat u ons een compliment wilt geven. Maar het kan ook gebeuren dat er iets niet goed gaat en dat onze dienstverlening niet aan uw verwachtingen voldoet.
Laat het ons weten!
Of u nu heel tevreden bent of juist niet, laat het ons weten. Een tip of klacht zorgt ervoor dat wij onze dienstverlening kunnen blijven verbeteren.
Ook met tips, complimenten of klachten over de Regionale Ambulancevoorziening Haaglanden en de Meldkamer Ambulancezorg kunt u bij de klachtenfunctionaris van GGD Haaglanden terecht.
Wilt u ons een compliment geven?
Bent u tevreden over ons? Dat horen wij graag!
U kunt dit via ons complimentenformulier aan ons laten weten. Wij zorgen dan dat het op de juiste plek komt. Dank u wel alvast voor de moeite.
Een compliment geven